Durex – Intense Orgasmic Gel 10 ml

 11,95

Durex Intense geel koos Desirex™ stimuleerijaga on loodud tugevamateks orgasmideks!

Tarne 3-7 tööpäeva

Kogus:

Tootekood: E28534 Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

EST

Durex Intense geel koos Desirex™ stimuleerijaga on loodud tugevamateks orgasmideks!

Mõni tilk kliitorile eelmängu ajal ning spetsiaalne koostis annab sensuaalse soojendava, jahutava või kiheleva tunde, mis suurendab naise intiimsete piirkondade tundlikkust. Tugevda naise suurt momenti ja Sa võid tugevdada mõlema seksuaalkogemust! 80% naistest, kes kasutasid Durex Intense geeli, said orgasmi! See ei ole libesti; see on stimuleeriv geel, seega on vaja ainult paari tilka (ligikaudu 20 intensiivset kogemust pudelis).

Igaüks on erinev, seega Sinu jaoks 2 tilka või rohkem. Võta aega, et saada aru, kuidas Sinu keha reageerib ning kuidas saada Durex Intense geelist maksimum.

Kasutamisjuhised

Juhendid: eemaldage pudeli kork, keerake otsikut veerand pööret ja vajutage mõned korrad pumbale. Esimesel korral võib olla vajalik kuni 10 vajutust, et toode eralduks. Järgmisel korral toodet kasutades, saate õige koguse kiiremini kätte. Masseerige õrnalt kliitorile ja intiimpiirkondadesse.

Koostisosade loetelu

Vesi, propüleenglükool, glütseriin, hüdroksüetüültselluloos, PEG-40, hüdrogeenitud kastoorõli, lõhnaained, bensoehape, naatriumhüdroksiid.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Kastada vastavalt juhendile. Vältida silma, vigastatud nahale või haavadele sattumist. Kui tekib ärritus, lõpetage selle toote kasutamine. Kui ärritusnähud ei möödu, pöörduge arsti poole.Pöörduge arsti poole, kui teie või teie partner on rase või toidab rinnaga. Kuigi seda on ohutu tarbida, ei ole see toit. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sobib kasutamiseks lateksiga. See toode võib põhjustada soojendavat, jahutavat või surisevat tunnet. Lõhnaainete ja parabeenivaba. Pärast avamist kasutada 6 kuu jooksul.

Säilitamisjuhised

Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Netokogus

10ml

 

ENG

Durex Intense Orgasmic Gel Introducing the Durex Intense Range Orgasms.

We love them. But we’re not having enough of them. Two thirds of women don’t always orgasm when they have sex. Durex believes everyone deserves earth shattering orgasms, every time.

Durex Intense Orgasmic Gel is a revolutionary clitoral stimulating gel that is designed for more intense orgasms. Just a few drops massaged onto the clitoris during foreplay and the special formula is designed to bring sensual waves of warming, cooling or tingling sensations that can increase the sensitivity of her intimate areas for more intense pleasure.

– Special formula designed to bring sensual waves of warming, cooling or tingling sensations

– Increases sensitivity of her intimate areas for more intense pleasure

– Up to 20 earth-shattering orgasms in 1 bottle

Lisainfo

Kaal 0.048 kg
Mõõtmed 0.07 × 0.035 × 0.135 m
Bränd