Durex – Invisible Condoms 10 pcs

 17,95

Durex Invisible kondoomid on loodud eriti õhukeseks, et suurendada tundlikkust maksimumini, tagades samal ajal kõrgetasemelise turvalisuse ja kaitse.

Tarne 3-7 tööpäeva

Kogus:

Tootekood: E28530 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

EST

Pakis 10 kondoomi.

Durex Invisible kondoomid on loodud eriti õhukeseks, et suurendada tundlikkust maksimumini, tagades samal ajal kõrgetasemelise turvalisuse ja kaitse.

  • Ekstra õhuke, ekstra tundlik
  • Sirgeseinaline & nibukujulise otsaga
  • Läbipaistvad ja libestusainega looduslikust latekskummist kondoomid
  • Nominaallaius: 52 mm
  • 100% elektrooniliselt testitud

Lugege hoolikalt pakendi infolehte pakendi siseküljel, eriti kui kasutate kondoome anaal- või oraalseksiks. Kondoom on ainult ühekordseks kasutamiseks. Durex PlayTM libestite ja massažigeelide kasutamine võib seksi parandada. Sobivust kondoomidega vaadake konkreetse libesti juhendist. Eriline viis, kuidas me oma kondoome teeme, tähendab, et need lõhnavad paremini.

Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Palun lugege hoolikalt juhendeid, mis on trükitud pakendi siseküljele, eriti kui kasutate kondoome anaal- või oraalseksiks. Kondoom on ainult ühekordseks kasutamiseks. Ükski rasestumisvastane meetod ei saa anda 100% kaitset raseduse, HIVi või sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes. Dermatoloogiliselt testitud. Eriline viis, kuida me oma kondoome teeme, tähendab, et nad lõhnavad paremini LÕPETAGE KASUTAMINE: kui tunnete kondoomide kasutamise ajal ebamugavust või ärritust. Kondoom on ühekordseks kasutamiseks. Korduvkasutamine võib suurendada ebaõnnestumise või infektsiooni riski.

Pidage nõu arsti või apteekriga: kui te kasutate paikseid ravimeid, mida kantakse peenisele või tuppe; ärritus/ebamugavus püsib pärast kasutamist; te ei ole kindel, kas olete allergiline lateksi suhtes; kondoom lekib või puruneb kasutamise ajal (tehke seda nii kiiresti kui võimalik ja 72 tunni jooksul).

See kondoom valmistatud looduslikust latekskummist, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni, kaasa arvatud anafülaktiline šokk, kui kasutaja on allergiline lateksi suhtes.
ENG

Durex Invisible condoms are the thinnest ever developed by Durex, designed to maximize the sensitivity, while still providing a high level of security and protection.

All our latex condoms exceed the ISO 4074 International Quality Standard for male natural rubber latex condoms.

Please read the leaflet inside this pack carefully, especially if you are using condoms for anal or oral sex.

Use a condom only once. No method of contraception can give you 100% protection against pregnancy, HIV or sexually transmitted infections. Using a Play pleasure gel from Durex with condoms can enhance sex. All Play gels from Durex are condom safe, unlike oil based lubricants which can damage condoms.

Durex invisible extra sensitive condoms are the thinnest ever developed by Durex.

– Extra Thin, Extra Sensitive

– Straight walled & teat ended

– Transparent & lubricated natural rubber latex condoms

– Nominal width: 52mm

Lisainfo

Kaal 0.081 kg
Mõõtmed 0.075 × 0.05 × 0.135 m
Bränd