Allahindlus!

Satisfyer – Pro 2 Next Generation

 49,95  36,89

Intensiivsete naudingulainetega ja kõditava pulsatsiooniga Satisfyer Pro 2 pakub teile erutavat puutevaba kliitoristimulatsiooni.

Tarne 3-7 tööpäeva

Kogus:

Tootekood: E27980 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Meelalt PARIM hind Eestis!

Intensiivsete naudingulainetega ja kõditava pulsatsiooniga Satisfyer Pro 2 pakub teile erutavat puutevaba kliitoristimulatsiooni.

Satisfyer Pro 2 on just see, mida naised soovivad. Oma ovaalse peaga, innovatiivse vaakum-tehnoloogiaga ja puutevaba massaažieffektiga tagab see lelu Teile enneolematu naudingu.

Leidke pehme ja mugava otsikuga sobiv koht kliitoril, kus tunnete naudingulaineid kõige intensiivsemalt. Jätke seadeldis valitud kohale – seadet ei ole vaja liigutada edasi tagasi, sest see teeb kogu töö Teie eest!

Kasutades lisaks veebaasil libestit, nt Waterglide’i, saate kasutada kõige võimsamaid režiime.

Toode on laetav, kerge kasutada ning juhtmevaba – lihtsalt geniaalne!

Tootja lubab mitmeid intensiivseid orgasme minutite jooksul. Toode on veekindel, ning seda võib vabalt kasutada duši all või vannis olles kogedes uusi elamusi.

Kasutades Satisfyer 2-e vee all, võimenduvad seade poolt tekitatud impulsid vee mõjul enamgi ja kogetud naudingut on võimatu sõnadesse panna.

Satisfyer Pro 2 võlab oma kasutajaid ka väga vaikse mootoriga. Toode on 100% hügieeniline ja ohutu kasutada. Silikoonpea on lihtsasti eemaldatav ja puhastatav.

Satisfyer Pro 2 pakub 11 erinevat programmi ja on laetav kaasasoleva magnet USB laadijaga. Oma kuju ja moodsa disaini pärast võib lugeda Satisfyer Pro 2’te moodsaks tänapäeva elustiili tooteks.

Omadused:

– Puutevaba kliitori stimulatsioon

– Rõhulaine stimulatsioon

– Magnetiline USB laadija

– Lihtne puhastada

– Veekindel

– Meditsiinilisest silikoonist

– 11 programmi

 

Tehnilised näitajad:

Materjal silikoon, ABS, PCB

Aku: Lithium-Ion 450mAh

Laadimisaeg ca 4 tundi (5V)

Kasutusaeg ca 2 tundi

Pikkus: 16.5cm

Laius: 5cm

 

ENG

The popular classic Satisfyer Pro 2 guarantees explosive pleasure sensations with its innovative pressure wave stimulation. With 11 programs, the high-tech gimmick offers contact-free enjoyment, which can be experienced everywhere and anywhere thanks to the rechargeable batteries.

Magnetic USB charging cable included.

Features

– Whisper mode

– Body-friendly silicone

– 11 programs

– Waterproof for even more fun underwater

– Pressure wave and touch-free clitoral stimulation

– Magnetic USB charging cable included

– Rechargable Li-ion battery

– Easy to clean

Lisainfo

Kaal 0.266 kg
Mõõtmed 0.095 × 0.05 × 0.2 m
Bränd