Svakom – Nova Kegel Balls Violet

 39,99

Nova treeningkuulid on asjatundlikult kavandatud komplekt kolmest erinevast kuulikesest millega kegeli harjutusi teha. Iga kuulike on koos silikoonist paelaga, seega on neid kerge pärast kasutamist välja võtta. Kogu Nova tupekuulid on valmistatud kehasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on 100% veekindel.

Vastavalt kegeli harjutuste teooriale, on need tupekuulid jaotatud vastavalt treeningkursustele. Kegeli harjutused on mõeldud esmajoones naistele, kes enne või pärast sünnitust soovivad tugevdada oma tupelihaseid. Nova kegelikuulide komplekt sisaldab kolme järkjärgult suureneva kaaluga kuulikest, mis vastab treeningvajadustele. Efektiivsed kegeli harjutused aitavad naistel tugevdada vaagnapõhjalihaseid, parandada vaginaalset tervist tuues seksuaalseid eeliseid ja rahulolu. Sobib kasutamiseks nii igapäevasteks harjutusteks, kui sünnitusjärgseks taastumiseks. Nova kegelikuulide komplekt on ideaalne valik oma vaagnapõhjalihaste treeninguks.

Tarne 3-7 tööpäeva

Kogus:

Tootekood: E26553 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

EST

Nova treeningkuulid on asjatundlikult kavandatud komplekt kolmest erinevast kuulikesest millega kegeli harjutusi teha. Iga kuulike on koos silikoonist paelaga, seega on neid kerge pärast kasutamist välja võtta. Kogu Nova tupekuulid on valmistatud kehasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on 100% veekindel.

Vastavalt kegeli harjutuste teooriale, on need tupekuulid jaotatud vastavalt treeningkursustele. Kegeli harjutused on mõeldud esmajoones naistele, kes enne või pärast sünnitust soovivad tugevdada oma tupelihaseid. Nova kegelikuulide komplekt sisaldab kolme järkjärgult suureneva kaaluga kuulikest, mis vastab treeningvajadustele. Efektiivsed kegeli harjutused aitavad naistel tugevdada vaagnapõhjalihaseid, parandada vaginaalset tervist tuues seksuaalseid eeliseid ja rahulolu. Sobib kasutamiseks nii igapäevasteks harjutusteks, kui sünnitusjärgseks taastumiseks. Nova kegelikuulide komplekt on ideaalne valik oma vaagnapõhjalihaste treeninguks.

Tooteomadused:

– Täielikult kaetud pehme silikooniga

– 100% veekindel

– kolm erinevat kaalu

– silikoonpael lihtsaks eemaldamiseks

– keskkonnasõbralikust materjalist

Materjal: meditsiiniline silikoon

Üksiku tupekuuli mõõdud: 36X135 mm

Topelt tupekuulide mõõdud: 32X170 mm

Topelt tupekuulide mõõdud: 28X162 mm

Kaal: 49g, 75g, 95g

Veekindlus: 100%

 

ENG

Nova exercise balls are an expertly designed set of three different exercise balls to perform kegel ball exercises with. Each ball is equipped with a silicone string to easily take out the ball after use. The entire Nova ball is made of body-safe silicone which is 100% waterproof. According to the kegel exercise theory, we designed these kegel exercise courses especially to help those who want to tighten their vagina mucles before or after giving birth. The set of Nova balls have three gradual increased weights for different exercise needs. Effective kegel exercise helps to strengthen a woman’s PC muscle (pubococcygeus muscle), improving vaginal health while bringing sexual benefits and satisfaction. For daily exercise or postpartum recovery, Nova exercise balls are the perfect choice for your PC muscle strengthening needs.

Product Features:

– Fully-covered with soft silicone

– Fully submergible 100% waterproof

– Three different weights

– Silicone string for easy removal

– Environmentally friendly material

Material: Body-safe silicone

Single Ball Dimension: 36×135 mm

Double Ball Dimension: 32×170 mm

Double Ball Dimension: 28×162 mm

Weight: 49g, 75g, 95g

Water Repellency: 100% waterproof

Lisainfo

Kaal 0.442 kg
Mõõtmed 0.145 × 0.12 × 0.055 m
Bränd