System JO – All-In-One Massage Kit

 18,99

Lõõgastu ja koge sensuaalset naudingut JO All-in-One massaažigeeliga. See niisutav geel muudab iga massaaži taevalikuks ilma, et tunneksid ennast õlisena. Kui olukord muutub intiimsemaks, siis saad JO All-in-One massaažigeeli kasutada ka libestina

Tarne 3-7 tööpäeva

Kogus:

Tootekood: E25379 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

EST

Lõõgastu ja koge sensuaalset naudingut JO All-in-One massaažigeeliga. See niisutav geel muudab iga massaaži taevalikuks ilma, et tunneksid ennast õlisena. Kui olukord muutub intiimsemaks, siis saad JO All-in-One massaažigeeli kasutada ka libestina.

– Lõhnatu

– siidine, kauakestev, ei kleebi, pole rasvane

– Üks tilk JO geeli vastab 10-15 tilgale tavalisele massaažiõlile

– Valmistatud kõrgekvaliteetset meditsiinilisest silikoonist

– Kasuta ka libestina

– Paneb tattoo särama

– Lõhna- ja mürkaine vaba, hüpoallergeenne

– 100% Lateksisõbralik — sobilik mittesilikoonist seksleludele

Suurenda enda ja oma partneri vahelist lähedust JO All-in-One massaažigeeliga.

See lõhnatu, kõrgekvaliteetsest meditsiinilisest silikoonist valmistatud massaažikeel noorendab nahka ja lõdvestab lihaseid ning ei jäta sind pärast õliseks.

Ja mis kõige parem, JO All-in-One massaažigeel on lisaks kõigele ka suurepärane silikoonist libesti. Kasuta seda, kui su massaaž muutub millekski enamaks.

Jo massaažigeeli koostis on spetsiaalselt väljatöötatud olema kauakestev – ainult üks tilk siidist Jo All-in-One massaažigeeli on võrdne 10-15 tilga tavalise massaažiõliga.

JO All-in-One Massaažigeel sobib samuti ka tattoodele peale kandmiseks, sest uuendab värve ja paneb isegi vana tindi taaskord särama!

Sisaldab:

– Masseerija

– Massaažiõli

– Küünal

Tootja: JO

ENG

The JO’s Couple’s Kit includes everything that is needed to create an intimate, loving experience – let your partners touch take you away! Fine tune your massage skills and perform the ultimate erotic massage, all with using only the contents of this gift set.

– JO all-in-one works as a massage glide, a skin/tattoo conditioner and even as a personal lubricant.

– Set up the mood for relaxation with the included tea light, and use the handheld massager to melt away tension with ease.

– Includes JO’s Massage Guide with tips & techniques to improve your experience.

– One drop of this product will have about the same power as 10 drops of the leading massage oil.

Lisainfo

Kaal 0.173 kg
Mõõtmed 0.117 × 0.044 × 0.127 m
Bränd